© 2015 Palmer Capital RE Slovakia, s.r.o.

Táto Turistická ubytovňa s kapacitou 1245 lôžok bola vybudovaná v roku 1967. V roku 2004 boli zahájené rekonštrukčné práce, ktoré prebiehajú aj v súčasnosti za účelom zlepšenia komfortu ubytovacích priestorov, priestorov pre poskytovanie stravovania a kvalitnejších služieb v oblasti sociálnej a kultúrno-spoločenskej.
Ubytovňa ponúka ubytovacie služby rôznej úrovne od jednoduchých ubytovacích izieb, študentských izieb, štandardných turistických izieb cez turistické izby exkluzívneho typu. Ponúka výhodné ubytovanie pri Vašom pracovnom pobyte štúdiu, dovolenke alebo prázdninách.

Okrem iných služieb sú v objekte aj kancelárske priestory na prenájom. Turistická ubytovňa
MEI HOSTEL** je vzdialená od historického centra mesta Košíc cca. 1 km, s priamym spojením mestskou hromadnou dopravou do 10 minút.

Košice sú druhé najväčšie mesto Slovenska a sú svojou polohou ideálne dostupné železničnou, autobusovou, cestnou alebo leteckou dopravou. Sú križovatkou medzinárodných železničných a cestných tratí. Mesto Košice je letecky prepojené s medzinárodnými letiskami vlastným letiskom.
Dnešné Košice s atraktívnou centrálnou mestskou zónou, ktorú tvorí okolo 556 pamiatkovo chránených objektov, sú vyhľadávaným strediskom cestovného ruchu.
Mesto svojou geografickou polohou na okraji Slovenského Rudohoria obkolesené vrcholcami a údoliami poskytuje v zimnom období ideálne lyžiarske terény so známymi centrami zimných športov, ako Kojšova Hoľa, Kavečany a blízke Čermeľské údolie a centrum zimných športov Jahodná - to všetko vo vzdialenosti nie viac ako 20 km od ubytovne.